KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13061096
nr 1306 1096
Akvareller
10 st, M Borg, Motiv från Stockholm, signerad. 14x20 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 10 februari 2020
kl 19:59:34
4/2 12:30:54
100 kr
10/2 18:53:00